Logo Kaizen

     Kaizen architekci to zespół projektantów działającym razem od 2007 roku. Jest to kontynuacja działalności biura od 1997 roku. Długoletnie doświadczenie w branży pozwala na działanie w każdych warunkach od tworzenia koncepcji małych kubatur po złożone projekty wykonawcze dużych obiektów kubaturowych i użyteczności publicznej.
Projektowanie to dla nas rozwiązywanie złożonych problemów. Indywidualne i elastyczne podejście poprzedzone szczegółowymi analizami pozwala nam proponować nowatorskie rozwiązania przy określonym budżecie i w optymalnych układach funkcjonalnych.

Oferujemy:
Projekty studialne i koncepcyjne
Dokumentacja techniczna projektów urbanistycznych, architektonicznych i wnętrz z kompletem opracowań branżowych obiektów o różnorodnej skali oraz funkcji
Wizualizacje komputerowe projektowanych obiektów
Inwentaryzacje obiektów istniejących  
Nadzór inwestorki


Umiejętne zarządzanie procesem inwestycyjnym pozwala na koordynację działań i osiągnięcia pożądanych efektów technicznych i ekonomicznych. Każda inwestycja z uwagi na niepowtarzalny charakter wymaga indywidualnego podejścia.

W ramach nadzoru inwestycyjnego zapewniamy między innymi:
weryfikację dokumentacji technicznej
ocenę kompletności uzyskanych pozwoleń i uzgodnień
reprezentowanie inwestora na budowie
kontrolę zgodności realizacji budowy z projektem
sprawdzanie jakości i odbiór robót budowlanych
kontrolę harmonogramów

Chętnie w osobistej rozmowie przedstawimy szerzej nasze możliwości i doświadczenia.


Dzięki filozofii KAIZEN jakość sprowadza się do stylu życia i niekończącego się procesu ulepszania życia. Podstawą jest ciągłe zaangażowanie oraz chęć ciągłego podnoszenia jakości. kaizenARCHITEKCI